Wojenne dziewczyny (2017) Sezon 3 / E01, E02, E03, E04, E05, E06, E07, E08, E09, E10, E11, E12

Multi-TorrentFULLHDAC3Polski


Wojenne Dziewczyny *2019* [Sezon 3] [1080p] [WEB-DL] [x264-YL4] [Serial PL]


Wojenne Dziewczyny *2019* [Sezon 3] [1080p] [WEB-DL] [x264-YL4] [Serial PL]


Produkcja: Polska 2019
Gatunek: serial wojenny/historyczny
Stacja TV: TVP
Czas trwania: 45 min.
Muzyka: Bartosz Chajdecki
Zdjęcia:Marian Prokop
https://www.youtube.com/watch?v=EVb_-jNgk2UOpowieść o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych Polek. Marysia, Ewka i Irka to bardzo młode dziewczyny, które na progu swego dorosłego życia dostały od losu wojnę - jedną z najstraszliwszych, jakie nawiedziły ich kraj. Nie są jeszcze matkami, nie są też jeszcze żonami. Przygotowywane przez pierwsze dwadzieścia lat dzieciństwa i młodości do życia według standardów swego środowiska, nagle stanęły bezbronne wobec potężnych sił Zła i Ciemności. I podjęły z nimi walkę. Żeby ta walka była skuteczna, muszą się zmienić.
Twa trzeci rok wojny. Dziewczyny nadal działają w organizacji. Kolejną spektakularną akcją w ich wykonaniu jest wysadzenie drukarni „Nowego Kuriera Warszawskiego”, gadzinówki wydawanej przez Niemców.
Margarethe wydaje rozkaz likwidacji agentów niemieckich na wschodzie, po przechwyceniu listy z ich nazwiskami przez Aliantów. Tymczasem brytyjski wywiad przechwytuje informację od jednego z nich – Aloszy. Twierdzi, że jako jedyny ocalał i chce skontaktować się z brytyjskim wywiadem.
Margarethe bardzo interesuje się akcją wysadzenia drukarni jest przekonana, że brała w niej udział Marysia i jej towarzyszki. Mimo wyraźnego zakazu Schnaidera prowadzi w tej sprawie śledztwo wraz z Gestapo.
Ewa i Marysia otrzymują nowe zadania. Marysia, jako niemiecka hrabina ma wyjechać do Lwowa i pozyskać szczepionki na tyfus, które mają zostać przerzucone do getta. Ewka zostaje specjalną łączniczką pomiędzy dowództwem, a batyskafem, czyli tajną radiostacją. Tylko Irka na swoje musi zaczekać. Za to na Kercelaku wraz z matką spotyka dawną służąca rodziny, Bronię. Przypadkowe spotkanie owocuje wspólnym interesem. Kobiety otwierają na Woli jadłodajnię.
Podczas spotkania w lokalu konspiracyjnym, gdzie dziewczyny odbierają awans i gratulacje od Alfy i Leokadii, dochodzi do kotła. To Margarethe z oddziałem gestapo, której udało się uzyskać informacje o czasie i miejscu spotkania.★ Aleksandra Pisula .... Marysia Joachim
★ Vanessa Aleksander .... Ewa Fronczak
★ Marta Mazurek .... Irka Szczęsna
★ Michał Czernecki .... Witold Szczęsny "Wojtek"
★ Joanna Balasz .... Rozalia
★ Krzysztof Franieczek .... Major Oskar Dietrich
★ Kamil Szeptycki .... Jurek Bednar
★ Maria Dębska .... Zosia Joachim, siostra Marii
Format : MPEG-4 at 4.831 Kb/s
Length : 1,52 GB for 45 min. 11s 45ms

Video #0 : AVC at 4.655 Kb/s
Aspect : 1920 x 1080 (1.778) at 25.000 fps

Audio #0 : AAC at 171 Kb/s
Infos : 2 kanały, 44,1 KHz

Source WEB
News edytowany przez: feniks - 18-11-2019, 07:23
Powód: Dodano kolejny odcinek

0

Poniższe wiadomości również Cię zainteresują.

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.