Kerish Doctor 2019 4.77 (x32/x64)[PL][Full] + Portable

"Kerish Doctor jest wszechstronnym narzędziem do kompleksowej konserwacji i optymalizacji systemów z rodziny Windows. Dysponuje szeroką paletą przydatnych funkcji, umożliwiających naprawę typowych problemów z środowiskiem operacyjnym, oczyszczania zawartości komputera ze zbędnych plików, a także zarządzania zainstalowanymi w systemie aplikacjami, usługami itp.
Narzędziowe
Programy » Narzędziowe
0

Freemake Video Converter Gold 4.1.10.354 (x32/x64)[PL][Full] + Portable

NEW

Freemake Video Converter to program bardzo uniwersalny. Pozwala konwertować wideo, importować muzykę, a nawet tworzyć pokazy slajdów z wybranych zdjęć i obrazków i zapisywać w wybranym formacie wideo. Ilośc formatów obsługiwanych przez aplikację obejmuje ponad 200 sztuk, w tym najbardziej popularne formaty wideo AVI, MP4, MKV, WMV, MPG, 3GP, 3G2, SWF, FLV, TOD, AVCHD, MOV, DV, RM, QT, TS, MTS i inne, formaty audio takie jak MP3, AAC, WMA czy WAV, oraz obrazki w formatach JPG, BMP, PNG, GIF. Dodatkowo, program potrafi pobierać wideo we wszystkich dostępnych rozdzielczościach z ponad 40 stron takich jak YouTube czy Facebook i od razu konwertować je do wybranego przez nas formatu. Oprócz bezpośredniego wyboru formatu docelowego, można skorzystać z predefiniowanych profili pozwalających skonwertować wideo do formatu zgodnego z wieloma urządzeniami przenośnymi takimi jak iPod, iPhone, iPad, PSP, PS3, Android, Xbox, Apple TV, smartphony i inne. Jeśli posiadamy urządzenie bez przygotowanego profilu w programie, nic nie stoi na przeszkodzie by skorzystać z zaawansowanego edytora profili i stworzyć go samemu.

Multimedialne
Programy » Multimedialne
0

Ashampoo Movie Studio Pro 3.0.1 [PL] [Crack xanax]

NEW
Ashampoo Movie Studio Pro to aplikacja przeznaczona do amatorskiej edycji materiałów wideo, stworzona głównie z myślą o mniej zaawansowanych użytkownikach. Program pozwoli na wykonanie montażu filmu z wielu różnych nagrań wideo, możliwe jest płynne regulowanie czasu trwania filmów, przycinanie ich od początku oraz końca, a także dzielenie na dwie, niekoniecznie równe części. Proces edycji wideo odbywa się głównie za pomocą osi czasu, określony klip tworzy na niej pojedynczy element, w którym wyświetlane są wybrane klatki. Za pomocą scrolla myszki można zwiększać szczegółowość miary osi czasu, odkrywając tym samym klatki filmu położone coraz bliżej siebie
Multimedialne
Programy » Multimedialne
0

Disable Auto Arrange Fullrowsel ( Przesuwanie Plików W Folderach Wg Swojego Uznania Windows 10 )

NEW
W poprzednich wersjach systemu Windows ikony można było dowolnie rozmieszczać w folderze. Jednak ta opcja została usunięta z systemu Windows 7 i wszystkich innych wersji, które pojawiły się po Windows 7.

Jeśli brakuje tej funkcji w systemie Windows 10, istnieje sposób na wyłączenie automatycznego rozmieszczania w folderach w systemie Windows 10.
Menager plików
Programy » Menager plików
0

Knoppix 8.6 EN 32/64bit

NEW
KNOPPIX jest dystrybucją typu Live opartą na Debianie z możliwością instalacji na dysku.
Począwszy od wersji 6.0 wydawana jest równocześnie wersja z domyślnie uruchamianym systemem dla niewidzących ADRIANE – Audio Desktop Reference Implementation and Networking Environment.
Inne
Programy » Inne
0

Orpalis PDF Reducer Pro 3.1.10 (x32/x64)[ENG][Full] + Portable

NEW
"Orpalis PDF Reducer jest oprogramowaniem przeznaczonym do kompresji plików PDF. Program zapewnia redukcję objętości PDF-ów na wysokim poziomie, według producenta nawet do 80% większą niż w konkurencyjnych produktach. Wszystko to może odbywać się bez strat w kolorach dokumentu oraz jakichkolwiek ubytków w danych. Program pozwala na zdefiniowanie odpowiedniej jakości obrazów dla wyjściowego pliku (obsługa JPEG2000, ustalanie DPI).
Menager plików
Programy » Menager plików
0

SystemSwift 2.7.29.2019 [ENG] [FULL]

NEW
PCSwift to oprogramowanie zwiększające i optymalizujące przepustowość łącza internetowego oraz poprawiające stabilność pracy komputera. Korzystając z programu sprawimy, że szybciej będziemy uruchamiali system operacyjny, a także zlikwidujemy wszelkie usterki spowalniające pracę naszego komputera.
PCSwift zwiększa prędkość naszego łącza internetowego DSL, Fios, U-Verse, Dial-up. Usprawnia przepustowość wszystkich połączeń internetowych i optymalizuje je pod kątem gier wieloosobowych (lagi, pingi).
Narzędziowe
Programy » Narzędziowe
0

Remo Recover Windows 5.0.0.40 (x32/x64)[ENG][Crack]

NEW
"Remo Recover to pożyteczna aplikacja, której zadaniem jest odzyskiwanie skasowanych bądź uszkodzonych danych, fizycznie wciąż obecnych na dysku twardym. Program korzysta z zaawansowanych i nowoczesnych technik odzyskiwania danych, dzięki czemu elementy zostaną przywrócone szybko i bezstratnie.
Narzędziowe
Programy » Narzędziowe
0

Boilsoft Video Joiner 8.01.1 [ENG] [Serial] [RAR]

NEW
Boilsoft Video Joiner to prosty program do łączenia kilku filmów w jeden plik. Obsługiwane są między innymi formaty AVI, MPEG, MPG, VOB, RM/RMVB, 3GP, ASF, WMV, WMA, MP4, MP4A, MKV oraz FLV; równie bogata jest lista formatów, w których może zostać zapisany film wynikowy. Aplikacja jest zdolna utworzyć jeden, duży film z plików wejściowych niekoniecznie tego samego formatu, rozdzielczości czy proporcji obrazu, choć, jak zauważa producent, jeśli parametry te będą się pokrywać, wydajność programu wzrośnie nawet dziesięciokrotnie.
Menager plików
Programy » Menager plików
0