Najnowsze programy

 • Asystent Rejestr Pojazdów 2020 19.12.6.1905
  Asystent Rejestr Pojazdów to program do prowadzenia ewidencji pojazdów mechanicznych, będących na wyposażeniu małej lub średniej firmy. Narzędzie umożliwia na rejestrowanie przebiegu auta, wszystkich wykonywanych napraw oraz dat przeglądu rejestracyjnego. Asystent Rejestr Pojazdów ułatwi zarządzanie flotą firmową.
  Więcej...
 • Firefox Beta 72.0b3
  Mozilla Firefox Beta to rozwojowa wersja programu do przeglądania stron internetowych. Ta przeglądarka internetowa, przeznaczona jest dla deweloperów i użytkowników, którzy chcą mieć możliwość przetestowania nadchodzących nowości przed ich oficjalną premierą.
  Więcej...
 • WonderFox DVD Video Converter 18.1.0.0
  WonderFox DVD Video Converter to wszechstronny program do konwersji filmów i muzyki. Pozwala na zgrywanie filmów z płyt DVD-Video, w tym tych zabezpieczonych. Umożliwia także pobieranie filmów z serwisu YouTube i automatyczną konwersję przy użyciu jednego z ponad 200 profili.
  Więcej...
 • DesktopOK 6.77
  DesktopOK to lek na wszelkie bolączki z przemieszczającymi się ikonami na pulpicie. Program pozwala zapisywać ich rozmieszczenie i przywrócić jednym kliknięciem w przypadku problemów. Przydatne dla każdego, a zwłaszcza kreatywnych użytkowników, wkładających wiele serca w kompozycję ikon na pulpicie.
  Więcej...
 • PhotoStage Slideshow 6.47
  PhotoStage Slideshow to praktyczny program do tworzenia pokazów ze zdjęć cyfrowych. Za pomocą tej aplikacji przygotujemy ciekawie wyglądające pokazy slajdów. Gotową pracę zapiszemy w plikach wideo o rozszerzeniach 3GP, ASF, AVI, DV, FLV, GIF, MKV, MOV, MP4, MPG, OGV, RM, SWF, WebM i WMV.
  Więcej...
 • Asystent Rejestr Umów 2020 19.12.5.1324
  Asystent Rejestr Umów to zaawansowane oprogramowanie do zarządzania umowami zawartymi z pracownikami oraz innymi podmiotami. Program pozwala na generowanie różnego rodzaju dokumentów oraz na zarządzanie nimi. Asystent Rejestr Umów okaże się przydatny dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw.
  Więcej...
 • SRWare Iron Portable 78.0.4050.0
  SRWare Iron Portable to przenośna wersja przeglądarki internetowej zbudowanej na bazie tego samego silnika, który stoi za sukcesem Google Chrome. W przeciwieństwie do produktu firmy Google, SRWare stawia większy nacisk na prywatność użytkownika oraz brak zbędnych dodatków.
  Więcej...
 • SRWare Iron 78.0.4050.0
  SRWare Iron to najlepsza na świecie przeglądarka internetowa. Przynajmniej tak o niej piszą jej twórcy, którzy postawili sobie za cel zwiększenie prywatności i bezpieczeństwa użytkowników.
  Więcej...
 • WonderFox DVD Ripper Pro 13.1.0.0
  WonderFox DVD Ripper Pro to program do zgrywania filmów na DVD. Aplikacja poradzi sobie z krążkami zabezpieczonymi najnowszymi metodami, pozwala także skonwertować zgrywane wideo na jeden z ponad 50 obsługiwanych formatów.
  Więcej...
 • O&O ShutUp 10 1.7.1405.0
  O&O ShutUp to program do ochrony prywatności w systemie Windows 10. Aplikacja umożliwia dotarcie do głęboko skrywanych ustawień, które pozwalają zdecydować, jakimi danymi na nasz temat chcemy się dzielić z firmą Microsoft i oferowanymi przez nią usługami.
  Więcej...
 • Find.Same.Images.OK 2.14
  Te same obrazy na dysku twardym komputera to zmora niejednego użytkownika. Jeśli nie wiesz co zrobić z tym fantem, to czym prędzej pobierz za darmo Find Same Images OK. Program w bardzo szybki sposób wyszuka duplikaty zdjęć cyfrowych na lokalnym i zewnętrznym dysku twardym.
  Więcej...
 • n-Track Studio 9.1.0 Build 3629
  n-Track Studio to cyfrowa stacja robocza do nagrywania, tworzenia i miksowania muzyki. Aplikacja dostępna jest w kilku wersjach, ale już podstawowa edycja zawiera wszystko, co niezbędne, by tworzonym utworom nadać profesjonalne brzmienie.
  Więcej...
 • Acronis Disk Director 12
  Acronis Disk Director to program do użytku domowego pozwalający na efektywne zarządzanie dyskiem twardym, w tym optymalizację systemu, odzyskiwanie woluminów, tworzenie partycji czy ochronę danych. Acronis Disk Director dostępny jest za darmo w wersji testowej.
  Więcej...
 • Caesar IV Demo
  Caesar IV to kolejna odsłona popularnej gry strategicznej. W trakcie rozgrywki naszym najważniejszym zadaniem jest rozbudowywanie prowincji Cesarstwa Rzymskiego i stworzenie ekonomicznej potęgi. Caesar IV pozwoli nam się wykazać i rozwinąć spektakularną karierę.
  Więcej...
 • Asystent Rejestr Trzody Chlewnej 2020 19.11.19.1628
  Asystent Rejestr Trzody Chlewnej to program do zarządzania hodowlą świń. Narzędzie pozwala na prowadzenie dokładnej kartoteki zwierząt oraz planowanie zadań z nimi związanych. Asystent Rejestr Trzody Chlewnej pobierzemy na komputery z systemami Microsoft Windows.
  Więcej...
 • фильмы бесплатно