Najnowsze programy

 • SRWare Iron 77.0.4000.0
  SRWare Iron to najlepsza na świecie przeglądarka internetowa. Przynajmniej tak o niej piszą jej twórcy, którzy postawili sobie za cel zwiększenie prywatności i bezpieczeństwa użytkowników.
  Więcej...
 • SRWare Iron Portable 77.0.4000.0
  SRWare Iron Portable to przenośna wersja przeglądarki internetowej zbudowanej na bazie tego samego silnika, który stoi za sukcesem Google Chrome. W przeciwieństwie do produktu firmy Google, SRWare stawia większy nacisk na prywatność użytkownika oraz brak zbędnych dodatków.
  Więcej...
 • CCleaner Professional Plus 5.63.7540
  CCleaner Professional Plus to najbardziej zaawansowana wersja programu do czyszczenia i optymalizowania systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows. Aplikacja została wzbogacona o narzędzie do defragmentacji dysków twardych oraz odzyskiwania plików.
  Więcej...
 • CCleaner Professional 5.63.7540
  CCleaner Professional to rozbudowana wersja popularnego programu do czyszczenia komputerów. Aplikacja została wzbogacona o moduł do wyszukiwania aktualizacji zainstalowanych programów oraz monitorowania w czasie rzeczywistym dodających się plików śmieci.
  Więcej...
 • ccPortable (CCleaner Portable) 5.63.7540
  CCleaner Portable to przenośna wersja programu do czyszczenia i optymalizowania komputerów klasy PC. Po pobraniu za darmo niewymagającej instalacji aplikacji ccPortable będzie można usunąć niepotrzebne pliki z dysku twardego oraz naprawić błędne wpisy w rejestrze Windows.
  Więcej...
 • Registry Reviver 4.22.0.26
  Registry Reviver do optymalizacji rejestru Windows. Aplikacja przeskanuje rejestr systemowy w poszukiwaniu problemów i naprawi je w miarę możliwości. Program zoptymalizuje strukturę rejestru, co przyniesie pozytywny wpływ na wydajność komputera.
  Więcej...
 • Directory List & Print Free 3.70
  Directory List & Print Free to program umożliwiający tworzenie i drukowanie listy folderów wraz z zawartymi w nich plikami. Utworzone w aplikacji listy można też zapisać w pliku TXT, PDF lub w tabeli HTML/XML. Podczas tworzenia list można uwzględnić dane zawarte w metatagach plików multimedialnych.
  Więcej...
 • GPL GhostScript 9.50
  GPL GhostScript to kompleksowe narzędzie służące do rasteryzacji i renderowania plików zapisanych w różnych formatach, wykorzystywanych w drukarniach. GPL GhostScript dostępny jest do pobrania za darmo.
  Więcej...
 • CCleaner 5.63.7540
  CCleaner to bardzo skuteczny program do czyszczenia komputera PC, który cieszy się ogromnym uznaniem wśród użytkowników na całym świecie. CCleaner nie tylko przeprowadza optymalizację systemu operacyjnego Windows, ale również usuwa niepotrzebne pliki z dysku twardego oraz naprawia liczne błędy.
  Więcej...
 • CCleaner Slim 5.63.7540
  CCleaner Slim to popularny program do optymalizacji systemu Windows, w wersji pozbawionej dodatkowych komponentów firm trzecich, proponowanych użytkownikowi podczas instalacji. Dzięki darmowej aplikacji CCleaner Slim oczyścimy dysk i rejestr ze zbędnych danych.
  Więcej...
 • UltimateDefrag 6.0.34.0
  UltimateDefrag to najbardziej zaawansowany program do defragmentacji dysku, a także optymalizacji wydajności w dostępnie do danych. Dzięki takiemu podejściu program nie tylko scala porozrzucane fragmenty plików, ale także umieszcza je w optymalnym i wydajnym miejscu na dysku.
  Więcej...
 • Pazera Free Audio Extractor 2.10
  Pazera Free Audio Extractor to program do wyciągania ścieżki dźwiękowej z filmów oraz konwersji plików audio do MP3 i innych formatów. Aplikacja jest kompletna i nie wymaga dodatkowych koderów. Dzięki przygotowanym profilom możemy od razu konwertować pliki ze sprawdzonymi ustawieniami.
  Więcej...
 • Internet Explorer 9 Vista
  Internet Explorer 9 dla Windows Vista to przeglądarka internetowa stworzona przez firmę Microsoft z myślą o użytkownikach Windowsa Visty. Sprawdzi się jednak również w użyciu z innymi systemami operacyjnymi. Internet Explorer 9 dla Windows Vista dostępny jest do pobrania za darmo.
  Więcej...
 • EssentialPIM Free 8.6.0
  EssentialPIM Free to udostępniony za darmo organizer osobisty. Aplikacja łączy w sobie funkcje klienta poczty e-mail, kalendarza, terminarza, notesu elektronicznego oraz programu do tworzenia listy rzeczy do zrobienia.
  Więcej...
 • EssentialPIM Free Portable 8.6.0
  EssentialPIM Free Portable to przenośna wersja jednego z lepszych organizerów osobistych, którego możemy zawsze mieć przy sobie na zewnętrznej pamięci USB. Za pomocą tej aplikacji nie tylko zaplanujemy swój dzień, ale równie sprawdzimy pocztę elektroniczną.
  Więcej...
 • фильмы бесплатно