Najnowsze programy

 • CrystalDiskInfo 8.2.4
  CrystalDiskInfo to program do diagnostyki dysków HDD, SSD i NVMe. Monitoruje ich pracę i informuje użytkownika tekstem lub dźwiękiem w przypadku wykrycia anomalii. Oprócz tego prezentuje wszystkie informacje diagnostyczne o danym dysku.
  Więcej...
 • CrystalDiskInfo Portable 8.2.4
  CrystalDiskInfo Portable to przenośna wersja programu do diagnostyki dysków w komputerze. Obsługuje dyski HDD, SSD, NVMe, a nawet niektóre modele nośników przenośnych podłączanych przez USB.
  Więcej...
 • Eraser 6.2.0.2986
  Eraser to program do trwałego usuwania danych, poprzez ich wielokrotne nadpisanie innymi informacjami, zgodnie z przyjętym algorytmem. Każdy z dostępnych sposobów charakteryzuje się odmiennym sposobem generowania danych użytych w nadpisywania oraz ilością przebiegów operacji.
  Więcej...
 • SmartFTP 9.0.2693.0
  SmartFTP to klient FTP, FTPS, SFT, WebDAV, Amazon S3, Backblaze B2, Google Drive, OneDrive, klient SSH i terminal w jednym. Za jego pomocą wymienimy pliki ze zdalną lokalizacją w bezpieczny i pewny sposób.
  Więcej...
 • Alternate File Move 2.040
  Alternate File Move to program do synchronizacji plików. Dzięki niemu utrzymamy idealną kopię dwóch wybranych folderów, przy minimalnym nakładzie pracy z naszej strony.
  Więcej...
 • DSpeech 1.73.101
  DSpeech to aplikacja typu Text To Speech, czyli umożliwia zamianę tekstu na mowę. Program pozwala na daleko idące kontrolowanie sposobu mówienia przez komputerowe awatary, a wynik działania można zapisać w pliku dźwiękowym.
  Więcej...
 • EarthTime 6.0.2
  EarthTime to program pozwalający sprawdzić godzinę w dowolnym miejscu na świecie. Wbudowana baza miast zawiera tysiące pozycji, a użytkownik może dodać dowolną ilość własnych lokalizacji.
  Więcej...
 • FreeFileSync 10.15
  FreeFileSync to program do synchronizacji danych. Idealnie nadaje się do okresowego tworzenia kopii zapasowych ważnych plików, za każdym razem kopiując tylko nowe lub zmienione dane, a tym samym skracając czas potrzebny na wykonanie zadania.
  Więcej...
 • f.lux 4.108 (Linux)
  f.lux to program, który pozwoli pracować przy komputerze po zachodzie słońca, bez obaw o nasz wzroku. Aplikacja automatycznie dostosuje ustawienia monitora, by zniwelować negatywne zjawisko niebieskiego światła.
  Więcej...
 • FreeFileSync 10.15 (Linux)
  FreeFileSync to program do synchronizacji plików. Umożliwia synchronizację na dyski lokalne, ale także serwery FTP i FTPS, nie stroni od współpracy z GoogleDrive. To wszechstronne narzędzie do synchronizacji danych przyda się do robienia zautomatyzowanych kopii bezpieczeństwa.
  Więcej...
 • FreeFileSync 10.15 (Mac)
  FreeFileSync to program do tworzenia kopii bezpieczeństwa za pomocą synchronizacji danych. Zamiast za każdym razem kopiować wszystkie dane, aplikacja analizuje, co zostało zmienione lub jest nowe, i kopiuje tylko te dane, znacząco skracają czas kolejnych synchronizacji.
  Więcej...
 • WinZip Registry Optimizer 4.21.1.2
  WinZip Registry Optimizer to program do naprawi i optymalizacji rejestru Windows, który wraz z coraz dłuższym użytkowaniem komputera, zawiera wiele zbędnych, a nie rzadko błędnych wpisów. Aplikacja wyszuka je, naprawi lub usunie oraz odchudzi rejestr, by komputer działał szybciej.
  Więcej...
 • ADVANCED Codecs for Windows 10/8.1/7 11.9.5
  ADVANCED Codecs for Windows 10/8.1/7 to zestaw musisz to mieć każdego użytkownika, dla którego wbudowana w system obsługa kodeków multimedialnych oraz Windows Media Player, to zdecydowanie za mało.
  Więcej...
 • ADVANCED x64ComponentsPM 11.9.5
  ADVANCED x64ComponentsPM, czyli rozbudowana paczka kodeków niezbędnych do odtwarzania filmów i dźwięku kodowanego najnowszymi kodekami, zawierająca także odtwarzacze oraz inne aplikacje wspomagające w wersji dla 64-bitowego systemu Windows.
  Więcej...
 • STANDARD Codecs for Windows 10/8.1/7 8.3.5
  STANDARD Codecs for Windows 10/8.1/7 to elementarny zestaw programów do odtwarzania i kodeków audio-video przydatnych podczas pracy z różnego rodzaju plikami multimedialnymi.
  Więcej...
 • фильмы бесплатно