o nas

  • W naszym serwisie nie ma agresywnych reklam nawet dla rang zwykłych jak jest to na innych serwisach tego typu.
  • Strefa Vip jest część strony dostępnej dla osób które wykupiły rangę VIP na określony czas. Nie jest to opcja bezterminowa, po zakończonej subsktypcji Strefy Vip użytkownik otrzymuje rangę którą posiadał przed wykupieniem VIP-a.
  • W strefie VIP jest dostęp nie tylko do całego katalogu torrent, warez i online ale również nowa opcja dla użytkowników ‘’Bezpośrednie Pobieranie’’- jest to opcja wyłącznie dla naszych użytkowników działa na zasadzie pobierania w przeglądarkę bez dodatkowych programów i opłat oraz bez żadnego seedowania itp.
  • Działa w prosty sposób wchodząc we wstawkę w opis i player online pod nim jest FAST DOWNLOAD w ramce link > kopiujesz link w kartę przeglądarki przekierowuje cie do strony -klikasz i się pobiera.UWAGA.Linki są widoczne tylko dla VIP-a i zabezpieczone przed przerzucaniem na inne strony.
  • W strefie VIP macie dostęp do tej opcji najwcześniej i dla premierowych wstawek najczęściej filmów które pojawiły się dopiero w internecie.
  • Nie każdy tytuł znajdujący się na stronie ma opcje Bezpośredniego Pobierania (nie ma przycisku nie jest dostępny)
  • Opcja ta jednak jest dostępna tylko przez 24 godziny, potem jest widoczna dla innych rang na stronie (Magnat, Uploader i innych)

Reupload
  • Opcja dla wszystkich użytkowników jeżeli chcesz pobrać torrent ,warez lub obejrzeć online  ale wstawka ma martwe linki nie ma seeda itp. Klikasz w przycisk >REUPLOAD< -załoga otrzymuje informacje o tym zgłoszeniu ,informuje o tym autora i prośba zostaje spełniona ,Ale UWAGA!! Ta opcja nie jest obligatoryjna jesteśmy w stanie ja wypełnić w miarę możliwości Jeżeli jest to nasza wstawka autora torrent, warez, online  jest w stanie odświeżyć wstawkę pod warunkiem że nie jest to DMCA lub np. wstawka która ma rok lub więcej w takim przypadku trzeba ja wstawić od nowa. Jeżeli jest to  ‘’alien’’ nie jesteśmy w stanie spełnić prośby o REUPLOAD.
                         Nowość Bibiloteka multimediów.

          Co to takiego?Jest to nowa usługa dla nszych użytkownków z grupy VIP. Przeszukując dział Audiobooki nie tylko  możesz je pobierać torentem, pobierać szybko bez limitów, ale możesz rownież  włączyć odtwarzacz który znajduje sie na dole opisu i słuchać do woli ulubionych książek, w podróży , w domu na tablecie, laptopie czy telefonie.


Dział jest od niedawna i staramy sie na bierząco dodawać odtwarzacze więc prosimy o cierpliwość.

 SUPPORT dla Graczy.

Nowa usługa dla naszych stałych bywalców którzy graja w gry na pc, dla osób którzy maja problem z pobrana grą ,dla tych co chcą abyśmy zrobili repack jego ulubionej gry.
Wszystkich tych zapraszamy do kontaktu na feniksrepacks.at.gmail.com


.at zastepujemy @


NADCHODZACE PREMIRY GIER PC Feniks Team


1. 

2. 

STREFA VIP ORAZ RANGA VIP 
ZALETY:1. Dostęp do ukrytej zawartości strony,
2. Pośby o wstawki załatwiane w pierwszej kolejności ,
3. Możliwość pobierania za darmo z bezpiecznych linków,
4. Filmy premiery w torecie ,warezie i online dostepne nawet w dzień premiery (w zależności od języka i jakości),
5. Pobieranie i oglądanie bez limitów,
6. Filmy dodawane w lepszej jakości,
7. Filtry do wyszukiwania konkretnych tytułów nie tylko w kategorii ale także jakości, wersji, kraju, itd.
8. Biblioteka multimediów tzn.mozliwośc sluchania audiobooków na stronie bez potrzeby pobierania całości na pc


Wady:
- Ranga na określony czas.фильмы бесплатно