SpellForce 3: Soul Harvest (2019)

SpellForce 3: Soul Harvest *2019* - V1.04 Build:73619 [+DLC] [MULTi8-PL] [ISO] [CODEX]


SpellForce 3: Soul Harvest *2019* - V1.04 Build:73619 [+DLC] [MULTi8-PL] [ISO] [CODEX]

SpellForce 3: Soul Harvest *2019* - V1.04 Build:73619 [+DLC] [MULTi8-PL] [ISO] [CODEX]


Wydanie CODEX: 26 Września 2019
Premiera Samodzielnego Dodatku: 28 Maja 2019 - 26 Września 2019 (Oktoberfest DLC)
Gatunek: Strategiczne, Fantasy, RTS, Elementy RPG, Dodatki, DLC
Producent: Grimlore Games
Wydawca: THQ Nordic / Nordic Games

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Chiński Uproszczony, Rosyjski, Polski


Zawartość Dodatkowa:

- SpellForce 3: Soul Harvest - Oktoberfest (DLC)


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.04 Build:73619 + DLC
SpellForce 3: Soul Harvest

SpellForce 3: Soul Harvest to dodatek do trzeciej odsłony serii SpellForce, łączącej strategię czasu rzeczywistego z RPG. Za jego stworzenie odpowiada studio Grimlore Games, a wydała go firma THQ Nordic. Jest to samodzielne rozszerzenie i jako takie nie wymaga podstawowej wersji gry SpellForce 3.

Akcja SpellForce 3: Soul Harvest rozgrywa się trzy lata po wydarzeniach ukazanych w podstawce. Jakkolwiek mieszkańcom Eo udało się uporać z niszczącą plagą, marzenia o pokoju okazały się złudne. Królestwo krasnoludów stoi na skraju wojny domowej, a tajemnicza sekta mrocznych elfów zaczęła gromadzić ludzkie dusze w nieznanych celach. W tych niespokojnych czasach gracze wcielają się w zhańbionego generała Nortanderu, który zostaje wysłany przez królową do walki na wielu frontach.

SpellForce 3: Soul Harvest wprowadza garść zmian w stosunku do podstawowej wersji gry. W grze pojawiły się dwie nowe rasy w postaci krasnoludów oraz mrocznych elfów, a wcześniejsze trzy frakcje zostały znacząco zróżnicowane. Każda z nich dysponuje trzema wyjątkowymi bohaterami o zróżnicowanych specjalizacjach, a lista ich zdolności poszerzyła się o kolejne opcje. Co więcej, wszystkie rasy oferują odmienne jednostki oraz unikalne mechaniki rozgrywki, dzięki czemu gra się nimi nieco inaczej. Dodatkowo otrzymały one wsparcie oddziałów latających, co pozwala na stosowanie nowych taktyk.

Ważne zmiany zaszły w systemie surowców. W Soul Harvest dodano sektorowy system zasobów, oparty na globalnej dystrybucji dóbr oraz wspomnianych wyjątkowych mechanikach poszczególnych frakcji.

Dodatek SpellForce 3: Soul Harvest oferuje nową kampanią fabularną oraz dodatkowe warianty gry w trybie wieloosobowym, jak również możliwość tworzenia własnych map.

Oprawa audiowizualna Soul Harvest nie różni się zbytnio od tej z podstawowej wersji gry. Niemniej twórcy pokusili się o odświeżenie interfejsu, by był o wiele bardziej przejrzysty.Minimalne: Intel Core i5-3570 3.4 GHz/AMD FX-6350 3.9 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 Ti/Radeon 7850 lub lepsza, 15 GB HDD, Windows 7/8.1/10 64-bit1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!Gry / Gry na PC
Nie masz dostępu do pobierania
+1

Poniższe wiadomości również Cię zainteresują.

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.