Octopath Traveler (2018)

Octopath Traveler *2019* [+Bonus Content] [MULTi8-ENG] [ISO] [CONSPIR4CY]


Octopath Traveler *2019* [+Bonus Content] [MULTi8-ENG] [ISO] [CONSPIR4CY]

Octopath Traveler *2019* [+Bonus Content] [MULTi8-ENG] [ISO] [CONSPIR4CY]


Wydanie CONSPIR4CY: 8 Września 2019
Premiera Gry: 7 Czerwca 2019
Gatunek: RPG, Fantasy, Turowe, Widok Izometryczny, 2.5D, jRPG
Producent: Silicon Studio Corporation / Acquire
Wydawca: Square-Enix / Eidos

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Japoński, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny


Zawartość Dodatkowa:

- Octopath Traveler - Wallpapers
Octopath Traveler jest jRPG-em, za którego stworzenie odpowiada japoński zespół Silicon Studio Corporation – w portfolio deweloperów można znaleźć niezwykle ciepło przyjęte gry Bravely Default: Flying Fairy oraz Bravely Second: End Layer. Opisywana tutaj produkcja została po raz pierwszy zaprezentowana światu w styczniu 2017 roku, w trakcie konferencji promującej konsolę Nintendo Switch.

Octopath Traveler przenosi graczy na fantastyczny kontynent Orsterra, który przemierzają w skórze jednego z ośmiu bohaterów. Każdy z nich nie tylko posiada unikalne pochodzenie, lecz także podąża własną ścieżką i realizuje odmienne cele.

W Octopath Traveler otrzymujemy do dyspozycji różnorodny, pełen detali świat – oprócz eksploracji jego zakamarków, w trakcie zabawy wykonujemy misje zlecane przez postacie neutralne oraz walczymy z napotkanymi przeciwnikami. W tym momencie do głosu dochodzi unikalna cecha opisywanej pozycji – każdy z herosów posiada indywidualną specjalizację, którą może wykorzystać na rozmaite sposoby w ramach tak zwanej „Path Action”; na przykład Olberic (będący wojownikiem) wyzywa ludzi na pojedynki, z kolei Primrose (wyspecjalizowana w tańcu) potrafi zwabić dowolną postać i zmusić ją do wsparcia jej w walce.

Starcia z adwersarzami odgrywają istotną rolę – pojedynki toczymy w trybie turowym, a w ich trakcie ładujemy specjalny wskaźnik, którego wypełnienie pozwala na choćby na zwiększenie siły prowadzonego bohatera czy też liczby jego punktów życia. W miarę czynionych postępów prowadzona postać rozwija swoje umiejętności, co pozwala jej nie tylko na podejmowanie się coraz trudniejszych questów, lecz również na eliminację coraz potężniejszych przeciwników.

Octopath Traveler przykuwa uwagę za sprawą oryginalnej oprawy graficznej, którą utrzymano w unikalnym stylu łączącym 16-bitowe sprite'y z trójwymiarowym otoczeniem wykonanym w technice pixel art; całość wzbogacono o współczesne efekty wizualne pokroju dynamicznego oświetlenia.Minimalne: Intel Core i3-3210 3.2 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 750 / Radeon R7 260X lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!Gry / Gry na PC
Nie masz dostępu do pobierania
+1

Poniższe wiadomości również Cię zainteresują.

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.