Ryse: Son of Rome (2013)

Ryse: Son Of Rome - Master Race Edition *2014* - V1.0.0.153 (Update3) [+All DLCs] [MULTi2-ENG] [REPACK-QOOB] [EXE]


Ryse: Son Of Rome - Master Race Edition *2014* - V1.0.0.153 (Update3) [+All DLCs] [MULTi2-ENG] [REPACK-QOOB] [EXE]

Ryse: Son Of Rome - Master Race Edition *2014* - V1.0.0.153 (Update3) [+All DLCs] [MULTi2-ENG] [REPACK-QOOB] [EXE]


Wydanie QOOB: 10 Grudnia 2017
Premiera Gry: 10 Października 2014
Gatunek: Akcji, TPP, Starożytność, Brutalność
Producent: Crytek
Wydawca: Deep Silver/Koch Media

Dostępne Języki: Angielski, Rosyjski


Zawartość Dodatkowa:

- Ryse: Son Of Rome - The Morituri Pack
- Ryse: Son Of Rome - Legionnaire´s Trust
- Ryse: Son Of Rome - The Colosseum Pack
- Ryse: Son Of Rome - The Duel Of Fates Pack
- Ryse: Son Of Rome - The Mars´ Chosen Pack


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.0.0.153 (Update3) + All DLCs
Ryse: Son of Rome to dynamiczna gra akcji, której historia osadzona została w czasach starożytnego Rzymu. Producentem tytułu jest niemiecka firma Crytek, mająca w dorobku m.in. dwie części cyklu pierwszoosobowych strzelanin Crysis. Produkcja jest portem konsolowej wersji, która została wydana w listopadzie 2013 roku jako tytuł startowy konsoli Xbox One. Warto dodać, że pierwsze informacje o Ryse pojawiły się w 2011 roku. Według opublikowanych wówczas planów dewelopera, gra miała ukazać się na konsoli Xbox 360 i korzystać wyłącznie z kontrolera ruchu Kinect.

W trakcie zabawy wcielamy się w rolę Mariusa Titusa, rzymskiego centuriona poszukującego zemsty za śmierć swoich bliskich, który poza przedzieraniem się przez kolejne zastępy wrogów, musi dowodzić również podległymi mu żołnierzami. Walka polega głównie na wciskaniu odpowiednich kombinacji klawiszy, co przekłada się na wyprowadzanie przez Titusa efektownych kombinacji ciosów.

W trakcie rozgrywki możemy wydawać polecenia podwładnym (m.in. rozkazy rzutu pilum, strzelania z łuku lub blokowania ataków przeciwników). Na ekranie może znajdować się w tym samym momencie do stu postaci, każda kontrolowana przez przyporządkowane jej indywidualne AI.

W Ryse: Son of Rome dostępny jest również kooperacyjny tryb wieloosobowy. Można w nim walczyć wraz z przyjaciółmi na terenie rzymskiego Koloseum, wcielając się w rolę gladiatorów i pokonując kolejne fale wrogów.

Pecetowa wersja Ryse: Son of Rome posiada wszystkie wydane do tej pory zestawy DLC, a także zwartość, która była dostępna jedynie w limitowanej edycji tytułu. Jest to, między innymi, nowa broń, skórki dla postaci, kilkanaście map single i multiplayer oraz survivalowy tryb rozgrywki. Najciekawsze nowości wiążą się jednak z oprawą graficzną. Tytuł korzysta z najnowszej wersji silnika CryEngine i wyciska siódme poty z nawet najpotężniejszych konfiguracji sprzętowych. Ryse oferuje wsparcie dla rozdzielczości 4K oraz zaawansowanych efektów graficznych, które z oczywistych względów nie były dostępne na Xboksie.Rekomendowane: Core i5 3.3 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB (GeForce GTX 660Ti lub lepsza), 26 GB HDD, Windows Vista(SP1)/7(SP1)/8 64-bit

Czas Instalacji: 10 Min (zależne od wydajności PC)1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!Gry / Gry na PC
Nie masz dostępu do pobierania
+1

Poniższe wiadomości również Cię zainteresują.

Comments 1

Offline
WOLF 20 Sierpień 2019 11:39
0
gra po prostu obłędna, bardzo dobra optymalizacja, ciekawa fabuła, a grafika i fizyka gitara, polecam kawał dobrej gry.
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.